Czeska Piwiarnia

Czeskie piwo i świetna piwna kuchnia

Restauracja Czeska Piwiarnia to połączenie wysokiej klasy czeskiego piwowarstwa oraz świetnej piwnej kuchni. Zlokalizowana na gdańskim starym mieście tuż przy Złotej Bramie. Jedni z najlepszych Tapsterów w Polsce chcą przybliżyć Państwu kunszt lania piwa, jakiego jeszcze nie znacie.

U nas zwykła kolacja zmienia się w długie biesiadowanie. Nasza kuchnia idealnie wręcz komponuje się z piwem. Co jest bowiem wspanialszego od powolnego raczenia się smakołykami popijanymi złocistym trunkiem? Nie musimy przypominać, że jednym z ulubionych piw Czechów jest Kozel.

Zakochaj się w piwie ŘEZANÉ tak jak my.

Pssss… Wiesz dlaczego rezane jest tak dobre?

Właśnie dlatego, że smaki się wzajemnie uzupełniają i przenikają, a przede wszystkim jest to oryginalny i dość ciekawy sposób podania piwa. Najważniejsze jest połączenie piwa tak, aby się ze sobą idealnie komponowało. Finał ma być przyjemny i goryczkowy, a początek słodki i karmelkowy. Stąd lager na dole, a ciemne piwo na górze. Lecz cała magia polega na idealnym nalaniu piwa. Usiądź przy barze i zobacz jak niesamowity jest proces jego powstawania.

Nasi Tapsterzy

Tapster Agnieszka

Agnieszka

Ta filigranowa dziewczyna na barze pokaże Wam pazur i zaprezentuje prawdziwy kunszt lania piwa.

Tapster Igor

Igor

Ten cichy perfekcjonista naleje dla Was najlepszą Hladinkę, jakiej jeszcze nie próbowaliście.